Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hezounek Brad Pitt slaví 55. narozeniny: Podívejte se na nejlepší fotky z jeho kariéry!

+ Dalších 34 fotografií
velká galerie
Dnes slaví narozeniny hollywoodský herec a miláček žen Brad Pitt. Ve filmech začal účinkovat už v roce 1987 a hraje dodnes. I po padesátce vypadá skvěle a nemusí se stydět před kamerou odhodit svršky. Za pět let Brada čeká oslava šedesátých narozenin, i když jen málokdo by mu tento věk hádal.

Co se divákům vybaví, když se řekne Brad Pitt? Muži při vyslovení jeho jména blednou závistí a ženy se koušou do rtů. Takového chlapa by brala snad každá. Dnes oslavuje 55. narozeniny a my jsme si pro vás přichystali snímky z nejzásadnějších filmů jeho kariéry. Musíme vás ale předem upozornit, že jde o opravdu sexy fotografie.

Brad Pitt se totiž téměř nemění a i v jeho věku je k nakousnutí. Filmový Joe Black se nedávno rozešel s Angelinou Jolie, takže dámy, pokud máte peníze na cestu do Ameriky a štěstěna vám přeje, můžete tohohle hezouna dostat i vy. Nejste si jisté, jestli máte zájem? Při pohledu do naší galerie už budete zaručeně chtít jen jeho!

Mohlo by vás zajímat

Další články