Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hezouna Míru Hraběte vyměnila za hokejku: Jaký fešák je dnes vedle modelky, co v afektu po všech házela hranolky?

Tomáš Sedláček a Miriam Bittóvá
+ Další 4 fotografie
Problematická modelína Miriam Bittóvá, jež před pár lety skončila kvůli psychickým problémům a alkoholu v blázinci, se zklidnila. Maká ve večerce a našla si novou lásku. Je lepší než expřítel Míra Hrabě (37)?

Její nový milý se jmenuje Tomáš Sedláček.

„Jsem zamilovaná. Našla jsem si sportovce, který celé dětství zasvětil hokeji. Hrál za Kometu Brno, teď je normálně zaměstnaný. Je nám spolu moc fajn. Je mi oporou,“ řekla eXtra.cz Miriam.

Na někdejšího přítele Miroslava Hraběte (37) si prý už ani nevzpomene. „Nijak se nekontaktujeme. Kdyby se mi ozval on, asi bych nijak nereagovala. Vždyť jsem tehdy byla na dně a on mě nechal. Vlastně jsem ho nechala já, ale byla jsem ve stavu, kdy mi mohl domluvit, abych od něj neodcházela. Je samozřejmě otázka, jestli bych si nechala říci. Ale je to za námi. Přeju mu moc štěstí a krásný vztah,“ vzkazuje herci Miriam.

Tehdy mu dala co proto. Nejdřív zmizela z povrchu zemského v USA, pak se ohlásila s tím, že byla okradená, zbitá a znásilněná. Už tehdy se na ní projevily psychické problémy. Kvůli pití skončila poprvé na psychiatrii, později dokonce došlo k incidentu, kdy opilá metala po hostech restaurace v Luhačovicích hranolky, tak putovala do cvokárny znovu.

Tam jí diagnostikovali schizoafektivní poruchu. Dnes už je zaléčená a vychází zase s celou rodinou, kterou tehdy zatratila.

„Chtěla bych se svým nebližším omluvit za ty roky zmatku a celonárodní ostudy,“ dodala Miriam Bittóvá (28), která se pomalu opět začíná věnovat i modelingu a navíc píše knížku o těžkých osudech dívky s vietnamskými kořeny Krásná Shen.

Mohlo by vás zajímat

Další články