Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Hezoun Milan Peroutka se rozpovídal o Špindlu 2 a závislostech

+ Další 3 fotografie
špindl 2
Milan Peroutka (29) toho má v poslední době až nad hlavu. S kolegyní Nikol Čechovou (29) uvádí Snídani s Novou, hraje v Ordinaci v růžové zahradě, na kapelu také nesmí zapomínat a do toho půjde zanedlouho do kin komedie Špindl 2, ve které si střihl roli. Milan Peroutka se nedávno objevil na večírku Glo Nano a redakci eXtra.cz prozradil malou ochutnávku z vánoční komedie.

Oblíbený herec Milan Peroutka se věnuje všemu najednou. Nedávno zářil v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas a nyní se už připravuje na premiéru vánoční komedie Špindl 2, kde si střihl roli. Milana mohou lidé znát také z Ordinace v růžové zahradě nebo Snídaně s Novou.

Nedávno se herec a hudebník objevil na večírku a prozradil pár věcí o své roli ve Špindlu. "Já jsem velmi zvědavý, jak to všechno vyzní na plátnech. Je to první velký film, který já vlastně uvidím na plátně a hraju tam roli hudebníka ztraceného trochu v lásce," řekl eXtra.cz Peroutka.

Herec by si ze všeho nejvíce přál, aby se sranda, která se odehrávala na place, přenesla na diváky. "Bude to zkrátka taková zimní komedie ze Špindlu, který máme všichni rádi," dodal.

Související články

Další články