Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jan Plouhar o postavě Štěpána ve Slunečné: Je to mamánek, takovej já nejsem, říká

Jan Plouhar o postavě Štěpána ve Slunečné: Je to mamánek, takovej já nejsem, říká
Zdroj: se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
exkluzivně
Seriál Slunečná se stal velmi populárním mezi televizními diváky. Osudy jednotlivých postav jsou velmi zajímavé a propojené. Zeptali jsme se herce Jana Plouhara (38), jak se ztotožnil se svou postavou v seriálu. Herec nám přiznal, že se Štěpánem Vackem toho moc společného nemá... Co dalšího nám hvězda seriálu prozradila?

Máte něco společného s vaší postavou?

Společnýho úplně... Má rád své rodiče, samozřejmě, akorát nějak moc dlouho s nimi bydlí, což s ním jako moc společnýho nemám. (smích) Úplně maminku samozřejmě takhle neposlouchám. Když se to takhle vezme, tak vlastně s ním nic moc společného nemám.

Je něco, co na své postavě, Štěpánovi, nemáte rád?

Je to prostě mamánek, který žije v mamahotelu. Jako samozřejmě umí něco dělat, ale když ho nikdo nikam nepopostrčí, tak toho málo udělá sám. Takovej já nejsem.

S Evou Burešovou jste už dřív hrál v Modrém kódu. Byl jste rád, když jste se opět setkali v dalším projektu?

Určitě, už jsme za sebou něco měli, tím pádem se člověk zná už z placu, takže ví, co může čekat a pak není překvapenej. Nemusí se seznamovat během toho natáčení, což je vždycky takový trochu blbý, když se ti lidi neznaj. A takhle vlastně to bylo fajn, že už jsme spolu snad půl roku byli v tom Modrém kódu, takže už jsme věděli, jak kdo je, jak kdo pracuje a tak. Spoustu věcí to ulehčí. Už jsme byli hlavně oťukaní, když jsme šli do Slunečné.

Jen o Slunečné nám však Jan Plouhar nevyprávěl. V sobotu vám poskytneme další rozhovor o tom, jak začínal s herectvím. Speciálně pro eXtra.cz navíc prozradil, jak bere celou situaci kolem koronaviru a jak nákaza ovlivnila jeho osobní a manželský život.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy