Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Heroinový kolaps Demi Lovato odnáší blízcí: Její kámoška Selena Gomez se totálně zhroutila!

Heroinový kolaps Demi poslal Selenu ke dnu!
+ Dalších 100 fotografií
Dlouhodobé potíže Demi Lovato (25) v úterý nečekaně vygradovaly. Po šesti letech naprosté abstinence se oblíbená zpěvačka předávkovala heroinem a skončila na kapačkách. Její dramatický kolaps naprosto odrovnal její nejlepší kamarádku Selenu Gomez (26), která se už tak zmítá v těžkých depresích.

Raketovou rychlostí se stala světovou hvězdou a takový tlak Demi Lovato bohužel neustála. Ještě během účinkování na dětské stanici Disney Channel tak propadla drogám, byla závislá na kokainu, k němuž si často dopřávala také hektolitry vodky.

Zavčasu si naštěstí uvědomila, že hazarduje se zdravím, a tak s drogami i chlastem před šesti lety sekla. Všichni si mysleli, že už se z Demi nezřízená střela nikdy nestane. Ale chyba lávky. Zpěvačka se v úterý předávkovala heroinem a skončila v nemocnici. Informoval o tom americký portál TMZ.

Nejenom fanoušky, ale i její nejbližší vyděsilo, že Demi znovu lítá v tvrdých drogách. Nejvíc to odnesla její nejlepší kamarádka Selena Gomez, která už tak nemá jednoduchý život. Zmítá se v depresích kvůli Justinu Bieberovi a své nevyléčitelné nemoci, k tomu se teď přidal panický strach o život skvělé přítelkyně.

„Je jisté, že je hodně smutná a na dně. Jsou kamarádky už od dětství a vždycky si pomáhaly, ať už se zrovna bavily hodně, anebo se kvůli času musely věnovat něčemu či někomu jinému,“ řekl o Seleně zdroj z blízkého okolí serveru DailyMail.

Všichni včetně Seleny si nyní nepřejí nic jiného, než aby se Demi co nejdřív opět pevně postavila na zem a se závislostí začala podruhé bojovat!

Mohlo by vás zajímat

Další články