Raketovou rychlostí se stala světovou hvězdou a takový tlak Demi Lovato bohužel neustála. Ještě během účinkování na dětské stanici Disney Channel tak propadla drogám, byla závislá na kokainu, k němuž si často dopřávala také hektolitry vodky.

Zavčasu si naštěstí uvědomila, že hazarduje se zdravím, a tak s drogami i chlastem před šesti lety sekla. Všichni si mysleli, že už se z Demi nezřízená střela nikdy nestane. Ale chyba lávky. Zpěvačka se v úterý předávkovala heroinem a skončila v nemocnici. Informoval o tom americký portál TMZ.

Nejenom fanoušky, ale i její nejbližší vyděsilo, že Demi znovu lítá v tvrdých drogách. Nejvíc to odnesla její nejlepší kamarádka Selena Gomez, která už tak nemá jednoduchý život. Zmítá se v depresích kvůli Justinu Bieberovi a své nevyléčitelné nemoci, k tomu se teď přidal panický strach o život skvělé přítelkyně.

„Je jisté, že je hodně smutná a na dně. Jsou kamarádky už od dětství a vždycky si pomáhaly, ať už se zrovna bavily hodně, anebo se kvůli času musely věnovat něčemu či někomu jinému,“ řekl o Seleně zdroj z blízkého okolí serveru DailyMail.

Všichni včetně Seleny si nyní nepřejí nic jiného, než aby se Demi co nejdřív opět pevně postavila na zem a se závislostí začala podruhé bojovat!