Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Heroinovou Terezu smích přešel, ale nehroutí se: Jsem silná a tak to vždycky bude!

Zdroj: archiv
+ Dalších 86 fotografií
Pašeračka Tereza H. (22) je v pořádné bryndě! Za pašování 9 kilogramů heroinu může vyfasovat až 14 let v pákistánském vězení. Dřív vysmátá blondýna už se do kamer při soudních jednáních nekření, ale ani se nehroutí. Své zadržení na letišti v Láhauru označila pouze za jednu z životních překážek!

Nejznámější česká pašeračka Tereza H. (22) nedávno oslavila první narozeniny za katrem a stále čelá na finální verdikt. Soud stále ještě nerozhodl, jak dlouhou bude dívka z Uherského Hradiště v pákistánském žaláři hnít.

Tereza se ale k ohromným trablům staví čelem a nefňuká. „Ve vězení to zvládám docela dobře, ale to jen díky mé silné povaze. Ač mi je teprve dvaadvacet let, tak jsem v životě prošla už přes mnoho překážek. Toto je jedna z těch těžších, ale nic netrvá věčně,“ píše Tereza v dopise, který získal deník Blesk.

Blondýnka však odmítá mluvit o všem spojeném s pašováním drog. Mohlo by se jí to totiž vymstít. Zároveň vysvětlila, proč se v minulosti do kamer tak smála. „Stěžovat na vězení si budu, až budu v ČR. Teď by se mi to mohlo vymstít,“ prozradila.

Související články

Další články