Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Heroinovou Terezu čeká boj a vyhlídky nejsou dobré: Chci pro ni doživotí, hlásá státní zástupce

+ Dalších 22 fotografií
Tereza H.
Za pět měsíců to už budou dva roky od doby, kdy Terezu H. (23) zadrželi na pákistánském letišti s devíti kily heroinu, které měla ukryté v kufru pod dvojitým dnem. Tereza od začátku tvrdí, že je nevinná, ale všechno hraje proti ní. Soud Terezu poslal do vězení na osm let a osm měsíců. Dívka z Uherského Hradiště však požaduje nižší trest. Zanedlouho ji čeká velký boj, který ale patrně nemá šanci vyhrát.

Nikdo z nás si neumí ani představit, jaká muka musí prožívat v pákistánském vězení třiadvacetiletá Tereza H. Před téměř dvěma lety byla zadržena na pákistánském letišti s devíti kily heroinu. Od té doby tvrdí, že je nevinná a chce se vrátit zpátky do Česka.

Její plán ale zatím nevychází. Tereza byla odsouzena na osm let a osm měsíců, s čímž se nehodlá smířit. Navíc ji ve vězení trápí zdravotní potíže. Před pár měsíci se měla dokonce otrávit jídlem a o hygienických podmínkách ani nemluvě.

Nejednou se svěřila, že několik týdnů musela nosit místo vložek hadr. Nyní má ale úplně jiné problémy. V září ji totiž čeká odvolací řízení a Tereza je přesvědčena o tom, že bude propuštěna na svobodu. Tak lehké to ale mít nebude.

Podle informací Blesk.cz se státní zástupce nechal slyšet, že bude pro Terezu požadovat doživotí a o žádném mírnějšímu trestu nechce ani slyšet. Je bez debat, že Češku bude v nadcházejícím měsíci čekat opravdu velký boj, který nemusí vyhrát.

Mohlo by vás zajímat

Další články