Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Heroinové Tereze jde při výslechu o život: Ježíši, on mě zabije, naříká! VIDEO

+ Dalších 30 fotografií
Na internet uniklo další video, které mapuje v krátkém útržku výslech Terezy H. (21), která se snažila pašovat ve falešném dnu kufru devět kilo heroinu. Na záběrech z pořízeného videa, které koluje už sociálními sítěmi, je naprosto evidentní, v jak zoufalé situaci Tereza je. Nejspíše je dívce úplně jedno, co ji čeká v Pákistánu, protože mnohem více se bojí o to, co se jí stane, když napráská svůj kontakt v Anglii.

Tereza H. byla zadržena celníky na pákistánském letišti a u ní objevili devět kilo heroinu. Ráno se na internetu objevilo video, jak celníci prohledávají dívčin kufr a nacházejí drogy, za které jsou v Pákistánu velmi vysoké tresty.

Na první pohled bylo jasné, že blondýnka vůbec netušila, co převáží. Když to zjistila, tak se kompletně zhroutila na pohovku a propukla v obrovský pláč. V tu chvíli si nejspíše začala uvědomovat, že si zcela zničila svůj mladý život a bude ráda, pokud ještě někdy uvidí své vlastní rodiče a přátele.

Jenomže zanedlouho přišel pro mladou Terezu další šok. Když uznala, že bude rozumnější s policií spolupracovat, tak ji čekala další sprcha. Musela říct vše, co ví. Na dalším videu, které uniklo, je dobře vidět, že Tereza má největší strach z prozrazení informací na svůj kontakt v Anglii.

Na videu je zřetelně slyšet otázka policisty, zda má fotku muže, se kterým byla v kontaktu při předávání zásilky. „Mám možná fotku chlápka z Anglie v konverzaci. Jen tam takhle sedí,“ odpovídá anglicky Tereza a celá se chvěje.

Nebylo zbytí a svůj kontakt musela prásknout. Je z toho naprosto zoufalá a zakrývá si tvář dlaněmi. „Ježíš, on mě zabije“, „Ježíši, já to nemůžu říct“ povídá zmatená a dezorientovaná čes­ky.

Zatím vše nasvědčuje tomu, že Tereza měla naivní představu o rychlém zbohatnutí, a proto se nechala také lehce zmanipulovat.

Související články

Další články