Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Heroinové Tereze byl SNÍŽEN TREST! Pašeračce to nestačí, chce jet domů hned

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 112 fotografií
návrat domů
Tereza Hlůšková (23) se stále ještě nesmířila s tím, že následující roky stráví ve vězení v Pákistánu. Nejeden člověk by si proto myslel, že každý krok k dřívějšímu návratu domů pro ni bude úlevou, zjevně je tomu ale jinak. Už před časem Tereze generální ministr Paňdžábu snížil trest o dva měsíce, nyní své gesto zopakoval. Tereza si tak místo 8 let a 8 měsíců odsedí už "jen" 8 let a 4 měsíce. I snížení trestu o více než čtvrt roku je však podle serveru Blesk.cz české pašeračce málo.

Pašeračka Tereza Hlůšková je od března 2019, kdy byla odsouzena téměř k 9 letům v pákistánském vězení za pašování heroinu, velmi smutná. Za mřížemi chřadne a z dříve krásné dívky se stala hromádka neštěstí. To i přes fakt, že ji její právník během 3 měsíců už dvakrát potěšil zprávou, že jí byl, stejně jako ostatním vězeňkyním, o dva měsíce snížen trest.

Snížení trestu o další dva měsíce má být údajně projevem lidské sympatie místní vlády. Pokud podobné zkrácení přijde ještě jednou, Tereza si odsedí o celého půl roku méně než čekala. „Nejsem moc nadšená. Chci být prostě už brzy propuštěna,“ řekla právníkovi na dobrou zprávu a znovu ho požádala o to, aby její případ u Vrchního soudu v Láhauru vyřešil co nejrychleji.

Heroinová Tereza se nyní drží posledního vlásku naděje, kterým je odvolací jednání, které ji čeká v září. Zatímco ona se už vidí doma a přeje si být co nejdříve se svou rodinou, spát ve vlastní posteli a nedělit se o toaletu s několika cizími ženami, státní zástupce si pro ni přeje doživotí. Jak jednání opravdu dopadne se ale uvidí až za několik měsíců.

Související články

Další články