Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

HEROINOVÉ SLZY! Tereza Hlůšková se po rozsudku ZHROUTILA a ROZPLAKALA

+ Dalších 37 fotografií
Z krásné slečny pašeračkou, z pašeračky na 8 let a 8 měsíců vězeňkyní! Tereza Hlůšková se ve středu po více než roce stráveném v cele v Pákistánu dočkala rozsudku. Ten ji ale rozhodně nepotěšil. Zatímco se pašeračka těšila domů na pohodlnou postel, soudce Šahzád Raza ji poslal na 8 let a 8 měsíců za katr a Tereza se zhroutila.

Tereza Hlůšková, která byla v lednu roku 2018 zadržena na letišti v Láhauru s kufrem narvaným heroinem, se na rozsudek těšila. Až do poslední chvíle věřila, že se z Pákistánu dostane zpět domů a bude volná. Její advokát postavil obhajobu na tvrzení, že zavazadlo nepatřilo jeho klientce, státní zástupce na zavazadlo plné heroinu naopak poukázal jako na nejdůležitější důkaz. Soudce Šahzád Raza Terezu poslal na 8 let a 8 měsíců za mříže!

Dříve rozdávala heroinová Tereza úsměvy na všechny strany, fotografům pózovala a pákistánským médiím tvrdila, že je nevinná a je si jistá tím, že ji soud osvobodí. Její sen o domově se změnil v noční můru ve vězení, když jí soudce sdělil, že je odsouzená na 8 let a 8 měsíců. K tomu jí přidal pokutu pokutu 113 tisíc rupií, v přepočtu tedy něco okolo 18 000 korun českých.

Na internetu se objevilo video, kde Tereza odchází od soudu a pláče Pašeračka se v obklopení strážných hroutila, nestíhala utírat slzy a energii ani náladu na rozdávání úsměvů do kamer, které na ni mířily ze všech stran, rozhodně neměla. Už před vynesením rozsudku byly Tereze odňaty všechny předměty, kterými by si mohla jakkoliv ublížit nebo dokonce vzít život. Musela tak jíst rukama, protože jí byl odebrán příbor a přišla o spoustu kusů svého oblečení. Tyto předměty jí pravděpodobně v nejbližší době navráceny nebudou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy