Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Heroinová Terezo, koukej! Kokainová Míša si odseděla roky v base za pašování, teď na tom bohatne!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 71 fotografií
pašeračky
Když se Tereza Hlůšková dozvěděla, že za pašování 9 kilogramů heroinu bude trpět 8 let a 8 měsíců v pákistánské base, psychicky se zhroutila. Možná by na tom ale nebyla tak zle, kdyby věděla o ženě jménem Michaella McCollum (25). Jejich životní příběhy jsou si totiž až podezřele podobné, rozděluje je jen jeden velký rozdíl. Michaella už je z vězení pryč a na svém pobytu tam, který si vysloužila pašováním kokainu, nyní úspěšně profituje. Z někdejší pašeračky je nyní bohatá matka dvojčat, od které by se Tereza mohla hodně naučit!

Michaella McCollum známá členka pašerácké dvojky, kterou svět nazývá Peru Two, byla ve svých 20 letech v roce 2013 zadržena společně se svou kamarádkou Melissou Reid na letišti v Peru. Zavazadla pašeraček obsahovala 11 kilogramů kokainu, díky čemuž byly obě odsouzeny k 6 rokům a 8 měsícům ve vězení, v roce 2016 ale byly propuštěny a Michaella si nyní díky své pašerácké kariéře a pobytu ve vězení vydělává neskutečné peníze.

Životní příběhy české pašeračky Terezy Hlůškové a Michaelly McCollum se až podivně shodují. Tereza se dříve živila jako společnice a Michaella byla striptérkou. Ačkoliv Tereziny šance na dřívější propuštění nejsou valné, Michaella se dostala ven po pouhých třech letech a o svém pobytu v base napsala knihu, která se nyní může stát předlohou pro seriál, který by měl běžet na platformě Netflix. Pokud vše půjde podle plánu, mohla by si kokainová Míša díky seriálu vydělat i statisíce.

Heroinová Tereza se před vyřčením krutého rozsudku pochlubila tím, že by se po propuštění ráda vdala. Michaella zašla ještě o něco dál a nedávno se stala matkou dvojčat, její chlapečci jí prý dělají jen samou radost. Britská pašeračka nyní vede takový život, jaký si Tereza může za mřížemi v Pákistánu jen představovat.

Terezin život ale rozhodně nebude tak jednoduchý, jako ten Michaellin. Ta se totiž z basy dostala už po třech letech, což je u Terezy velmi nepravděpodobné. Ta se naopak může bát toho, že ve vězení stráví ještě delší čas, než jaký jí byl vyměřen, podle prokurátora je totiž velmi mírný. Až se ale jednoho dne ze zaprášené věznice obehnané ostnatým drátem dostane, může z ní být stejná hvězda jako z Michaelly. Na knížce totiž údajně pracovala už ve vazbě a takový seriál nebo film je pak už jen otázkou času.

Související články

Další články