Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza září štěstím: Rozsudek se má dozvědět každým dnem!

Zdroj: reprofoto YouTube.com
+ Dalších 24 fotografií
pákistán
Tereza H. se opět raduje. Soudce ukončil všechny výslechy v jejím případu, nyní už musí proběhnout jen závěrečné řeči státního zástupce a advokáta pašeračky. Vše nasvědčuje tomu, že jak soudce Tereze slíbil, tak také udělá. Vypadá to, že rozsudek skutečně padne do konce února.

Tereza H. je v Pákistánu už více než rok poté, co byla zadržena na letišti v Láhauru s několika kilogramy heroinu. Ve středu se dostavila na jednání soudu, který rozhoduje o její vině. Státní zástupce nedorazil.

Nepřítomnost státního zástupce ale soudci nezabránila v tom, aby uzavřel výslechy svědků. Teď už jsou na řadě jen závěrečné řeči advokátů a vynesení rozsudku. Pašeračka se tak zřejmě dočká toho, co jí bylo soudcem přislíbeno a o jejím osudu bude rozhodnuto do konce února.

Obviněná Češka se těší na svůj brzký návrat. „Pustí mě na svobodu. Už brzy se vrátím domů,“ sdělila pákistánskému zdroji serveru blesk.cz. Podle toho se rovněž další jednání uskuteční už 18. února.

Související články

Další články