Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza už nikoho nemá: O poslední naději na lásku se připravila sama

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 112 fotografií
Odmítnutí
Heroinová Tereza (23) stále odmítá jejího ctitele Shoaiba Nazaia. Tentokrát se za ní zkusil vydat do vězení i s dárkem k narozeninám. Bohužel to nevyšlo. Co jí pákistánský advokát nesl?

Pro Terezu Hlůškovou to jistě bylo pár náročných týdnů v pákistánské cele. Náladu se jí snažil zlepšit ctitel Shoaib Nazai. Poté, co si Tereza nevyzvedla narozeninový dar, ctitel se za ní vydal do vězení Koh Lakhpat, kde si odpykává trest, i s narozeninovým dárkem, který jí tedy chtěl předat osobně. Informoval o tom portál Blesk.cz.

Nicméně pašeračka Tereza ho opět odmítla a tak Shoaib opět odcházel s nepořízenou. „Tereza ho odmítla,“ prozradil zdroj Blesku. „Dokonce si ani nechtěla vzít ten dárek,“ dodal. Zamilovaný ctitel totiž měl pro pašeračku přichystané dary. Jak jsme vás již informovali, byly to překrásné šaty a také boty. Co ale bylo ono překvapení, které si Češka nechtěla převzít? „Byl to snubní prsten,“ sdělil Blesku zdroj.

Zaláskovaný právník kvůli tomu, že ho Tereza opakovaně odmítla, má nejspíše zlomené srdce. „Ten dárek Shoaib věnoval nějakému žebrákovi před vězením, vrátil se s opravdu zlomeným srdcem,“ řekl dál zdroj. A tak Tereza dál zůstane sama v pákistánské cele, kde je odsouzena k téměř devíti letům za mřížemi, protože se pokoušela propašovat 9 kilo heroinu.

Související články

Další články