Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza těsně po zatčení: Propukla v beznadějný pláč a zhroutila se! VIDEO

+ Dalších 27 fotografií
V tuto chvíli koluje po sociálních sítích video, které zachycuje celníky při objevení devíti kil heroinu ve falešném dnu kufru a následné zhroucení Terezy H. (21) Nyní se všichni ptají, zda Tereza o svém nákladu moc dobře věděla a celou scénu jen sehrála, nebo si nechala kdoví co nabulíkovat a o heroinu neměla ani tušení. Vše zatím nasvědčuje druhé možnosti. Podívejte se, jak se dívka kompletně složila.

Mnozí lidé už dávno odsoudili Terezu H. (21), aniž by věděli, jak to doopravdy bylo. K vyřčení jejich jasného soudu jim bohatě stačila informace, že mladá dívka, která si přivydělávala prostitucí a s drogami měla nějaké zkušenosti, byla chycena na pákistánském letišti s devíti kily heroinu.

Jenomže všechno možná bude jinak. Na internet uniklo video ze zatýkání mladé dívky. Je na něm vidět, jak několik celníků začne Tereze prohledávat kufr a pomocí nožů se dostanou až do dvojitého dna, kde naleznou nemalé množství drog.

Tereza celou dobu sedí na gauči a při objevení heroinu přijde ke kufru a zděšeně na něj hledí, jako by vůbec netušila, co se snažila propašovat. Následně jí zhruba začne docházet, co se asi stalo, a zhroutí se na sedačku.

Poté propukne v pláč a s rukama v dlaních si nejspíše představuje, co ji čeká. Někteří lidé tvrdí, že Tereza H. nebyla zrovna nejchytřejší, ale zato byla hodně milá a hodná dívka. Proto je možné, že drogoví dealeři využili naivity blondýnky a ona skutečně nevěděla, co má u sebe v kufru.

I když spolupracuje s policií, tak zatím není jisté, jak to doopravdy bylo. Nicméně by si někteří lidé mohli uvědomit, že není vždy všechno tak, jak na první pohled vypadá.

Související články

Další články