Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza se vyfikla do leopardího: Pak přišla NEČEKANÁ REAKCE soudu!

Zdroj: repro lahorenews.tv
+ Dalších 27 fotografií
Překvapivá odpověď
Proudem slz by mohla pašeračka Tereza H. (22) zásobovat vysychající české toky. Po 10 měsících ve vazbě se má dívka, v jejímž kufru našli na letišti v pákistánském Láhauru devět kilogramů heroinu, dočkat verdiktu. Není vyloučeno, že za katrem zůstane do konce života. Vyfikla se, aby udělala dojem na soudce, ten ale zareagoval po svém!

Nevyšlo to v pondělí ani středu, zklamaná a se slzami na krajíčku odcházela Tereza od soudu i v sobotu. Bezmála 10 měsíců žije v ohromné nejistotě. Představa, že v pákistánském vězení bude hnít už navěky, ji ničí.

V Láhauru, kde ve vazbě čeká na rozsudek, se tento týden stávkuje. Soudce nepřišel ke stání ani dnes, a tak se napětí rodačky z Uherského Hradiště dál natahuje.

Jelikož je Terezin případ ostře sledovaný, pečuje navzdory svému věznění i nadále velmi důsledně o svůj vzhled. K soudu dorazila v leopardím, ale nebylo jí to nic platné. Když se stane zázrak, mohl by se soudní kolotoč zastavit v pondělí 5. listopadu.

„Vzhledem k tomu, že poslední tři jednání byla zrušena, nelze v tuto chvíli s jistotou říct, zda soud skutečně proběhne,“ řekla eXtra.cz mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Největším Tereziným přáním je spatřit alespoň na pár chvil rodiče a sourozence. O tom si ale zatím může nechat jenom zdát.

Související články

Další články