Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza se hroutí ze své váhy: V pákistánské base příšerně přibrala!

+ Dalších 26 fotografií
pašeračka
Zatímco pašeračku Terezu H. by momentálně mělo trápit spíše to, jaký bude její rozsudek a zda si v Pákistánu nepobude ještě dalších pár let, zdá se, že řeší úplně jiný problém. V cele, kde sedí za pašování devíti kilogramů heroinu, prý příšerně přibrala a už se těší, až si v Česku zajde do fitness centra.

Vše nasvědčuje tomu, že se soud s Terezou H. tentokrát skutečně blíží ke konci, na řadě už je jen závěrečná řeč právníka druhého obžalovaného Shoaiba Hafeeze Khana a prostor pro státního zástupce. Tereza, která by si měla dělat starosti především ohledně rozsudku, však podle informací blesk.cz řeší úplně jinou záležitost a to svou váhu.

Pašeračka heroinu se nechala slyšet, že neskutečně přibrala. „Bojím se o svou váhu, když jsem přijela do Pákistánu vážila jsem 53 kg, teď mám 63 kg. Za rok jsem přibrala deset kilo, protože necvičím a nemůžu se řádně stravovat,“ sdělila místnímu novináři. Zřejmě si je jistá tím, že 10 let ve vězení, které jí hrozí, nestráví. Slíbila totiž, že hned jak přijede do Česka, přihlásí se do fitness.

Tereza byla zadržena v lednu loňského roku na letišti v Láhauru, v jejím zavazadle byl nalezen heroin. Její právník ji brání tím, že s žádným zavazadlem necestovala.

Mohlo by vás zajímat

Další články