Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza putovala do vazby: Tam krásku smích rychle přejde! Kdy bude soud?

+ Dalších 9 fotografií
Tereza H. (21) si naprosto zbytečně zničila celý svůj život. Kvůli touze po penězích a bohatství pašovala devět kilo heroinu, ale byla chycena při činu. Situace je o to horší, že dívka byla zadržena v Pákistánu, kde jsou za pašování drog velmi vysoké tresty. Jestli si myslela, že se z prekérní situace dostane díky svému rozkošnému obličeji, tak byla na omylu. V současné době byla vzata na 14 dní do vyšetřovací vazby.

Jednadvacetiletá Tereza H. měla velké sny. V osmnácti letech utekla z církevní školy a začala cestovat po Evropě. I když o ní blízké okolí, sousedé a známí hovoří jako o velmi milé, příjemné a dobrotivé dívce, tak její pokus propašovat devět kilo heroinu nasvědčuje naprostému opaku.

Lidé na sociálních sítích vehementně diskutují o tom, co mladou a krásnou dívku vedlo k tak nesmyslnému činu. Někteří Terezu nekompromisně odsoudili a vězení jí přejí a druzí se dívky zastávají s tím, že nikdo neví, jak to doopravdy bylo a třeba je to jen oběť.

Objevily se i spekulace o tom, že si v zahraničí přivydělávala jako prostitutka a drogy jí nejsou cizí. Když Terezu chytli, tak si ze začátku vymýšlela nesmyslné báchorky, ale hodně rychle zjistila, že to bude mít jednodušší, když bude spolupracovat.

Nejdříve blondýnku vyslýchali na celním úřadě na letišti v Láhauru, ale poté byla na 14 dní vzata do vyšetřovací vazby. Tereze hrozí opravdu vysoký trest, ale to jí nejspíše nebrání v tom, aby se stále usmívala. Podle ministerstva zahraničí může vyšetřování trvat dlouhé týdny, jeho mluvčí Irena Valentová sdělila, že datum soudu nebylo stanoveno.

Související články

Další články