Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza posílala polibky právníkovi a říká: Drogy mi do kufru dali celníci!

+ Další 4 fotografie
Naděje heroinové Terezy
Je tomu už víc jak rok, kdy Terezu H. (22) zadrželi celníci na letišti v pákistánském Láhauru s necelými devíti kilogramy heroinu v kufru. Od té doby se vleče soudní proces, v jehož rámci se Tereza zúčastnila už několika desítek stání. To dnešní bylo ale jiné. A dokonce lítaly vzduchem polibky. Co se u pákistánského soudu dnes odehrálo?

Podle pákistánského novináře Alí Aršáda zazněla z úst Terezina obhájce jasná informace: „Neprovedla nic špatného, je nevinná.“ Navíc ještě obvinil celníky z falšování důkazů a podání křivé výpovědi. Jak informoval Blesk.cz, Terezin advokát Čaudhrí Džavád Zafar u soudu prohlásil, že proti Tereze neexistuje žádný usvědčující důkaz a že do kufru jí dali drogy celníci!

Tato jeho slova samozřejmě potěšila Terezu, která se po skončení líčení usmívala a dokonce svému obhájci poděkovala na dálku polibkem, ten ho prý Tereze opětoval.

Tereza ze soudní síně odcházela spokojená a stání komentovala slovy: „Dnešní stání jsem si moc užila. Obhajoba je silná.“

Rozsudek má padnout do konce února. Tereza teď má naději na propuštění a návrat po dlouhém roce do Česka. Všichni tedy s napětím očekáváme, jak tato celá kauza dopadne.

Mohlo by vás zajímat

Další články