Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Heroinová Tereza má davy obdivovatelů: Kdo všechno ji zasypává drahými šperky?

Heroinová Tereza má davy obdivovatelů: Kdo všechno ji zasypává drahými šperky?
Zdroj: Se souhlasem Terezy Hlůškové
+ Dalších 54 fotografií
krása zdarma
Když Terezu Hlůškovou (22) v lednu roku 2018 zadrželi na letišti v Láhauru poté, co bylo v jejím kufru nalezeno 9 kilogramů heroinu, rozhodně ještě nečekala, že se stane hvězdou Pákistánu. Modrookých blondýnek je v této zemi po málu a pašeračku začala během několika měsíců obdivovat řada mužů. Náklonnost k ní začaly pociťovat dokonce i dozorkyně. Tereza si tak vysloužila řadu darů, díky kterým mohla k soudu chodit vždy upravená.

Když se Tereza Hlůšková dozvěděla, že si za pašování heroinu odsedí 8 let a 8 měsíců v pákistánském vězení, psychicky se zhroutila. Pokud má někdo šanci zvednout odsouzené Češce náladu, jsou to její fanoušci, které si během 14 měsíců v Pákistánu získala. Koneckonců to byli právě oni, kteří při ní v těžkých časech strávených v cele stáli.

Nejeden člověk se podivoval nad tím, že Tereza chodí k soudu vždy dokonale upravená a dost často i v úplně novém oblečení. Nevypadala ani tak jako obviněná, ale spíš jako celebrita. Podle serveru Blesk.cz za tím stojí Pákistánci, kteří se stali jejími přáteli či fanoušky. Například od svého právníka Asghara Dogara dostala pašeračka 3 šátky a dozorkyně Bhusra Šahzádí jí darovala dvoje šaty.

Ani zdánlivě smutné Vánoce nebyly pro Terezu zas tak špatné. Od jiné dozorkyně totiž dostala "pod stromeček" krásné náušnice. Policistka svůj krok vysvětluje tím, že jí je Tereza prostě sympatická.

Bylo by s podivem, kdyby Hlůškovou neobdaroval i muž, který ji nesčetněkrát požádal o ruku. Právník Shoiab Nazi dal Tereze spoustu darů včetně šatů, které jeho favoritka následně nosila k soudu. Daroval jí i kosmetickou sadu líčidel a nezapomněl ani na depilační krém.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy