Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza má další důvod k pláči: Soud smetl všechny její žádosti ze stolu!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 108 fotografií
zamítnutí
Těsně před začátkem letních prázdnin se Tereza Hlůšková (23) dočkala špatných zpráv. Její právník ve středu předložil soudu v Láhauru dvě žádosti, z nichž v jedné Tereza prosila o milost nebo alespoň propuštění na kauci. V té druhé pak žádala o co nejrychlejší projednání svého odvolání. Obě žádosti byly soudem zamítnuty.

Tereza Hlůšková je už rok a půl za mřížemi v Pákistánu. Pašování heroinu ji vyšlo draho a soud letošního března rozhodl o tom, že má Češka strávit 8 let a 8 měsíců ve vězení. Od té doby jí byl trest už dvakrát snížen o dva měsíce. Tereza je ale zoufalá a prahne jen po svobodě a po návratu domů. Toho se ani nyní nedočkala.

Ve středu její právník předložil soudkyni Alie Neelum a soudci Šahbazovi Alímu Razvimu dvě žádosti. „Jedna žádost se týkala milosti nebo propuštění na kauci a další Terezina žádost byla ohledně dřívějšího soudního stání,“ řekl serveru Blesk.cz pákistánský novinář Alí Aršad. Neelum a Razvi v pátek Tereze sdělili, že odvolání je stanoveno na září a tudíž se bude projednávat v září. Obě její žádosti tedy byly zamítnuty.

Související články

Další články