Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza H. je na pokraji sil: Po nejhorších Vánocích v životě se upnula na jednu věc

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
tereza h. na dně
Pašeračka Tereza H. (23) na tom není v poslední době po psychické stránce vůbec dobře. Prožila další Vánoce daleko od domova a tentokrát to bylo pro ni vskutku obtížné. Do poslední chvíle věřila, že vánoční čas stráví se svojí rodinou v Uherském Hradišti. To se však nestalo a Tereza se sesypala. Do nového roku vstoupila s tím, že se v roce 2020 dostane domů.

Tereza H. sedí v pákistánském vězení s trestem osm let a osm měsíců za pašování téměř desíti kilo heroinu. Tereza do poslední chvíle doufala, že tyto Vánoce stráví s rodinou v Uherském Hradišti. To se však nestalo a Tereza upadla do těžkých depresí.

V nejbližší době by měl zasedat odvolávací soud, který se bude zabývat jejím případem. Tereza se s příchodem nového roku upnula k tomu, že v roce 2020 se zkrátka vrátí zpátky do Česka. Tereza prožívala hodně špatné období hlavně během Vánoc.

Pašeračka od 18. prosince přestala chodit na vycházky a jenom brečela. Na straně Terezy stojí i její spoluvězeňkyně. "Jedna z nich řekla Tereze, že se letos určitě dostane na svobodu. Prý to cítila v srdci,“ řekl Blesk.cz pákistánský novinář Alí Aršád.

Někteří si ale myslí, že není dobré, aby se Tereza upínala k tomu, že ji tento rok pustí na svobodu. K něčemu takovému totiž také nemusí vůbec dojít, ať si to bude Tereza přát jakkoliv hodně.

Související články

Další články