Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza (22) se zhroutila: Od soudu odcházela se slzami v očích

Zdroj: repro lahorenews.tv
+ Další 2 fotografie
pákistán
Jakkoliv se mohlo zdát, že více než roční pobyt ve vazbě v Pákistánu Terezu H. (22) nikterak nezlomil, ukazuje se, že opak je pravdou. Pašeračka, která dříve chodila k soudu s úsměvem na rtech, se začíná pomalu hroutit. Po úterním líčení se cestou od soudu přímo před novináři zhroutila a rozplakala.

Tereza H., která byla v lednu roku 2018 zadržena na letišti v Láhauru s necelými devíti kilogramy heroinu, se psychicky hroutí. Dříve ji novináři čekající před soudem téměř neviděli jinak než s úsměvem na tváři, teď je ale úsměvům konec. Tereza touží po návratu domů a pobyt v Pákistánu už nezvládá.

Pašeračka během úterního líčení požádala soudce, aby co nejdříve rozhodl o jejím osudu. Když vyšla od soudu, zhroutila se a začala plakat. Novinářům tvrdila, že pokud ji nepošlou domů, zblázní se a skončí v psychiatrické léčebně. Dále se ale s novináři bavit nechtěla. Tereze nesvědčí stres, který prožívá. Už před nějakou dobou nad ní měl být vynesen rozsudek, vypadá to ale, že se ho jen tak nedočká.

Související články

Další články