Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Heroinová Tereza (22) opět s úsměvem na tváři: Soudce brzy rozhodne o jejím osudu!

Zdroj: reprofoto lahorenews.tv
+ Dalších 23 fotografií
rozsudek
Ještě nedávno to vypadalo, že se Češka, kterou v lednu roku 2018 zadrželi na letišti v Láhauru s několika kilogramy heroinu, zhroutí. Nyní opět odcházela od soudu s úsměvem na rtech a měla k tomu dobrý důvod. Soudce jí totiž sdělil, že už brzy rozhodne o tom, co s ní bude dál.

Je to jen pár dní, co Tereza odcházela od soudu se slzami v očích a tvrdila, že se brzy zblázní. Na psychickém stavu pašeračky se podepsalo především to, že se rozhodnutí o jejím osudu neustále odsouvalo. Rozsudek už měl padnout i v lednu. Když nyní odcházela s úsměvem od ucha k uchu, nebylo pochyb o tom, že se dozvěděla, kdy pravděpodobně rozsudek skutečně padne.

Podle informací serveru blesk.cz soudce ve středu dokončil výslech posledního svědka. Další líčení proběhne 6. února a vypovídat by měla sama Tereza. S největší pravděpodobností by mělo jít o poslední výpověď, soudce totiž Tereze H. slíbil, že rozsudek vynese do konce února.

Jen nedávno do Česka z Pákistánu doputovala informace, že pašeračka odmítá přijímat potravu a například k snídani si vychutnává jen šálek čaje. Vzhledem k dobrým zprávám, které jí soudce přinesl, teď možná už na jídlo opět bude mít chuť.

Související články

Další články