Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Heroinová symfonie: Feťačka Katka hraje jako Mozart! NEUVĚŘITELNÉ VIDEO

+ Dalších 39 fotografií
Dojemné záběry
Celý národ moc dobře ví, že narkomanka Katka (41), jejíž životní osud eXtra.cz mapuje, je dlouhé roky v zajetí drogového démona. Mnozí ji odsuzují, jiní fandí, aby se zvedla z pomyslného dna. Teď všem vytřela zrak! V předvánočním čase se její život otočil o 180 stupňů. Navíc na pražském hlavním nádraží usedla za klavír a ukázala nám na kameru svůj obrovský hudební talent.

Tohle od feťačky, která žila v kanálu na pražské Invalidovně, nikdo nečekal. Katka usedla za klavír a předvedla, jak si rozumí s klávesami. "Dlouho jsem nehrála. Trochu jsem na klavír blbla jen v dětství," řekla nám Katka, která šla v předvánočním čase do sebe.

Redaktoři eXtra.cz pozvali Katku na oběd a pouhou vzpomínku na časy, kdy nejslavnější česká narkomanka hrávala na piano, proměnili ve skutečnost. Když se Katka dozvěděla, že na pražském hlavním nádraží dostane možnost po letech předvést svůj skrytý talent, nešlo si nevšimnout nepředstíraného dojetí.

"Nejsem v tom dobrá, fakt ne," říkala skromně Katka po svém fenomenálním výkonu. Důkazem toho, že se podceňuje, byly desítky přihlížejících cestujících, kterým zpříjemnila čekání na vlak. Navíc šlo o skladbu, kterou si Katka zkomponovala sama.

JAK SE PŘED VÁNOCI ZMĚNIL KATCE ŽIVOT? KDE TEĎ BYDLÍ?

PROČ SE ROZEŠLA S PŘÍTELEM JIRKOU?

A BUDE MOCT VIDĚT SVOU DCERU TEREZKU (11)?

Celou reportáž uvidíte na eXtra.cz ve čtvrtek ve 12 hodin.

Související články

Další články