Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Heroinová pašeračka Tereza H. je v karanténě kvůli koronaviru: Nepřijímá stravu a jen leží

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
koronavirus
Zákeřný koronavirus se nevyhnul ani Pákistánu a tedy ani Tereze H. (23), která si ve vězení v Láhauru odpykává osm let a osm měsíců za pašování téměř deseti kil heroinu. V zemi je v současné době 28 nakažených a blonďatá pašeračka musela do karantény.

Tvrdá opatření ve vězení

Tereza H. si odpykává v pákistánském vězení osm let a osm měsíců za pašování téměř deseti kil heroinu. Koronavirus, který momentálně sužuje celou Evropu, se nevyhnul ani Pákistánu. V zemi je 28 lidi s potvrzením na koronavirus

Pákistánská vláda se uchýlila k nutným opatřením, aby co nejrychleji zabránila šíření viru. Uzavírají se hranice a je zákaz přijímání mezinárodních letů. Tvrdá opatření se tak nevyhnula ani věznici v Láhauru, kde marně čeká na své propuštění Tereza H.

Tereza H. v karanténě nemá zájem o nic

Podle portálu Blesk.cz se nechal slyšet místní zpravodaj Arshad Ali, který tvrdí, že Tereza H. musela přijmout tvrdá opatření, aby nedošlo k rozšiřování nákazy koronavirem. „Celý den jen leží na posteli a dokonce se přestala zajímat i o synka své spoluvězeňkyně,“ řekl.

Pašeračka Tereza H. si už v minulosti stěžovala na špatné hygienické podmínky a stravu. Stále doufá, že ji propustí a ona se tak vrátí zpátky do Česka. Současná situace jí ale na psychickém stavu nepřidává.

Informace hovoří o tom, že je v karanténě na pokoji a dokonce odmítá přijímat jídlo. Nechce se stýkat s ostatními vězni a od všech se zcela izolovala.

Související články

Další články