Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Heroinová Katka z dokumentu Třeštíkové vypadá jako stařena, ale zvesela si jezdí na kole a vzkázala, že se jí daří dobře

Foceno před pár dny.
O Katce z dokumentu Heleny Třeštíkové se toho v poslední době píše hodně. Většina lidí je zděšena z toho, jak kdysi krásná Katka v současné době vypadá. V úterý se Katku podařilo náhodnému kolemjdoucímu zachytit u pražské Bulovky. Byla čistě oblečená, usmívala se, vedla vedle sebe kolo a dle jejich slov se jí prý daří dobře.

V roce 1996 začala dokumentaristka Helena Třeštíková točit časosběrný film o dívce jménem Katka, která byla od svých 14 let závislá na drogách a ve svých 19 letech se rozhodla, že se pokusí své závislosti v terapeutické komunitě Sananim v Němčicích zbavit.

I přesto, že měla Katka opravdu velkou šanci se začlenit zpět do normální společnosti, tak se jí to nikdy nepodařilo. Během natáčení dokumentu Katka otěhotněla a všichni si byli téměř jisti tím, že kvůli dítěti přestane brát heroin.

Bohužel Katka dala přednost drogám před vlastní dcerou Terezkou. Momentálně je na tom tak, že bere 7,5 gramu heroinu denně a už nemůže a ani nechce přestat. S dcerou, které je nyní deset let, se nestýká.

Katce je čtyřicet let, ale při pohledu na její tvář si vybavíte sedmdesátiletou stařenku. V úterý kolemjdoucí objevili Katku na pražské Bulovce. Byla příjemná, zapózovala a dokonce prozradila, co je s jejím přítelem.

„Dle jejích slov se Katce daří dobře a její přítel Roman sedí,“ píše člověk, který fotku sdílel na sociálních sítích. Když už nic, tak alespoň Katka na fotce vypadá, že má čisté oblečení a relativně se také usmívá. Přehlédnout však nejdou její oteklé ruce a ztrhaný výraz.

Související články

Další články