Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Heroinová Katka z dokumentu Heleny Třeštíkové šla do sebe! Zkrásněla a redakci eXtra.cz poprosila: Sežeňte mi práci!

+ Dalších 22 fotografií
Hlavní hrdinka dokumentu Heleny Třeštíkové před třemi měsíci promluvila pro eXtra.cz. Život ji moc nebavil, neviděla světlo na konci tunelu, spala ve stanu na pražské Invalidovně a nemohla se vidět se svou dcerou. Katka Bradáčová (40) teď poskytla další rozhovor pro eXtra.cz a jako mávnutím kouzelného proutku se v jejím životě vše mění k lepšímu. Říká, že jí pomohlo odvysílání videorozhovoru s redaktorem eXtra.cz. Dnes jí lidé pomáhají na její těžké životní cestě ze závislosti na metadonu. Změnila bydlení a chce začít pracovat.

Málokdo věřil tomu, že Katka přehodnotí život. Jenže uplynuly tři měsíce a život feťačky Katky nabírá novou dějovou linku. „Už nebydlím pod stanem, s přítelem máme nové bydlení. Je to taková stará dílna, kde je teplo. Zimy se bojíme,“ řekla redaktorovi eXtra.cz Katka, které se poté, co redakce zveřejnila dojemný rozhovor, začal měnit život. „Chci vám moc poděkovat. Všechno je jiné. Lidé nám pomáhají finančně, je to neuvěřitelné,“ svěřila se.

Katka před třemi měsíci působila dojmem, že svůj život nezvládne. Ale vše se otočilo o 180 stupňů! Působí optimisticky, mluví pozitivně a změnila priority ve svém životě. „Jsem šťastná. Do budoucna bych ráda přestala brát i metadon. Není to jednoduchá cesta, ale věřím, že to zvládnu,“ prozradila k velkému překvapení Katka s tím, že si dala cíl do půl roku se závislostí seknout.

Dokonce s přítelem uvažují o tom, že by svůj vztah posunuli do vyššího levelu. „Bavíme se o tom. Už to, že se o tom bavíme, je pro mě dobré,“ dodala Katka. Co všechno řekla a co ještě chce ve svém životě změnit? Podívejte se na video, z něhož je evidentní, že Katka opravdu změnu chce!

Sledujte web eXtra.cz, připravujeme další pokračování. Pokud víte o nějaké práci pro Katku, pište na redakce@extra.cz.

Rozhovor s Katkou, který poskytla eXtra.cz před třemi měsíci, najdete: ZDE

Související články

Další články