Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Heroinová KATKA o heroinové TEREZE H. a zabíjení: Tohle byste měli udělat, vzkazuje…

+ Dalších 118 fotografií
život je boj
Jsou věkově vzdálené, nikdy se nepotkaly, ale jedno je spojuje - heroin! Legenda mezi českými narkomany Katka Bradáčová (41) promluvila o slavné pašeračce, které dnes už nikdo neřekne jinak než heroinová Tereza (22). Za pašování devíti kilogramů tvrdé drogy "vyfasovala" necelých devět let odnětí svobody v drsném pákistánském kriminále! Jenže našla zastánkyni! Hvězdu dokumentárního snímku Katku, která se jí zastala a vyslala jasný názor: Trest Tereze H. snižte!

Katka Bradáčová se snaží roky seknout se svou závislostí nejen na heroinu, ale i dalších drogách. Má takové zkušenosti, že když začne vyprávět svůj životní příběh, ostatní jen tiše hltají každé její slovo (když jí je zrovna v tu chvíli rozumět). Jenže je v Česku, pokud jde o heroin, jedna z nejpovolanějších.

Redakce eXtra.cz ji oslovila, co si myslí o půvabné Tereze H., která se dostala do křížku s pákistánskými zákony, když u ní vloni v lednu našli celníci neuvěřitelných devět kilogramů heroinu. Tehdy tvrdila, že o ničem nevěděla, ale… Katka Bradáčová se Terezy H. teď zastala. „Tu Terezu neznám, musela bych s ní mluvit, abychom si promluvily jako dvě ženy. Nevíme, jestli do toho byla zavlečená, někdo ji vydíral, někdo to na ni připravil a nebo se tím prostě živí. Ale je to mladá holka a osobně bych jí trest snížila. Jde o mladý život a ten čas, který si odsedí, jí nikdo nevrátí,“ řekla redaktorovi eXtra.cz Katka.

Slova Katky Bradáčové jsou přinejmenším překvapivá. A to z důvodu, že Terezu H. hájí, ale dealery by předvedla před popravčí četu. „Všechny dealery bych pozabíjela. Je to hrozné, čím se živí a kolik neštěstí napáchají. Kdyby nebyli, nejsou problémy s drogami. Já jsem toho příkladem,“ dodala Katka Bradáčová s tím, že Tereze H. drží palce.

Terezu H. teď za pašování čeká hodně trnitá cesta. Stejně jako Katku Bradáčovou. Spojuje je nejen heroin, ale i cesta, jak ze svých vleklých problémů ven…

Mohlo by vás zajímat

Další články