Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hermiona z Harryho Pottera slaví 29: Když jí bylo 11, chtěl ji za ženu Michael Jackson (†50)!

+ Dalších 16 fotografií
Všechno nejlepší
Představitelka Hermiony, jedné z hlavních postav Harryho Pottera, slaví narozeniny. Od malé holky s kouzelnou hůlkou urazila Emma Watson (29) ohromný kus cesty. Přestože se jí někteří zlí jazykové vysmívali, že se stane herečkou jedné role, rodačka z Paříže jim ukázala záda a o práci nemá nouzi. Z dětství si ale nese jeden zvláštní zážitek, za ženu si ji totiž údajně chtěl vzít Michael Jackson (†50)!

Už dávno to není malá holka, která mává kouzelnou hůlkou. Stále si však myslí, že spasí svět. Kromě herectví se totiž Emma Watson (29) věnuje i globálním problémům, je Velvyslankyní dobré vůle OSN pro ženy. Dnes slaví už 29. narozeniny.

Narodila se 15. dubna 1990 v Paříži britským rodičům, její babička je Francouzka. O devět let později šla na svůj první konkurz a získala roli Hermiony v kouzelnické sáze o Harrym Potterovi. Na stříbrném plátně se poprvé objevila v roce 2001 a mladou čarodějku ztvárňovala dalších deset let.

Zajímavostí z let, které trávila před kamerou na kouzelném hradě v Bradavicích, je zájem ze strany Michaela Jacksona. Zpěvákův osobní lékař Conrad Murray tvrdí, že si chtěl tehdy jedenáctiletou Emmu vzít za manželku. Prý do ní byl naprostý blázen a ve svém losangeleském sídle měl mít i její kartonovou postavu v životní velikosti. Neví se však, zda se ji někdy pokusil kontaktovat.

Po skončení se Watson herectví věnuje i nadále, nedávno zazářila třeba v pohádce Kráska a zvíře. Už pět let je ale zároveň bojovnicí za práva žen, jejichž zájmy prosazuje coby velvyslankyně OSN. Pozornosti fanoušků rovněž neunikly její nahé fotky, které se na veřejnost dostaly před dvěma lety.

Mohlo by vás zajímat

Další články