Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hermiona už není sama: Emma Watson na ulici líbala záhadného fešáka

Hermiona už není sama: Emma Watson na ulici líbala záhadného fešáka
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
nový vztah
O herečce Emmě Watson (29) se nedávno spekulovalo, že navázala intimní vztah se svým hereckým kolegou Tomem Feltonem (32), který hrál v Harrym Potterovi Draca Malfoye. Zdá se ale, že šlo jen o fámu, Emma totiž byla spatřena, jak na ulici líbá zcela neznámého krasavce.

Filmová Hermiona Granger už není sama. Britská herečka Emma Watson, která měla podle zahraničních médií randit se svým kolegou Tomem Feltonem, je ve skutečnosti s někým úplně jiným. Veřejnosti neznámý muž s ní byl spatřen v Londýně jen chvíli předtím, než společně nastoupili do přijíždějícího auta.

Podle informací webu Daily Mail si páreček nejprve vyšel na oběd a poté před restaurací čekal na auto. Při čekání Emma Watson telefonovala, hovoru však zřejmě příliš pozornosti nevěnovala. S mobilem u ucha se k záhadnému krasavci naklonila a začala ho líbat.

Herečka už v minulosti prošla několika vztahy, žádný však neklapal příliš dlouho. Zda se jednoho dne rozhodne neznámého muže představit veřejnosti jako svého partnera a třeba i budoucího muže, je tedy otázkou. Jisté ale je, že fámy o jejím románku s Feltonem jsou tímto definitivně vyvráceny.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy