Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hermiona ukázala snímek ze srazu hvězd Harryho Pottera: Z Draca je obtloustlý tatík

Hermiona ukázala snímek ze srazu hvězd Harryho Pottera: Z Draca je obtloustlý tatík
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
harry potter
Od natáčení prvního megafilmu Harry Potter a Kámen mudrců uplynulo už dlouhých 18 let. Nedávno se konal sraz herců a herečka Emma Watson (29) vyfotila unikátní snímek, na kterém je jasně poznat, jak se někteří za osmnáct let změnili. Na srazu chyběli jen Daniel Radcliffe (30) a Rupert Grint (31), a tak se fotka musela obejít bez nich. Fanoušky nejvíce zarazil současný vzhled Toma Feltona (32).

Půvabná herečka Emma Watson (29) se pochlubila fotkou se svými čtyřmi hereckými kolegy, se kterými prožila krásná léta při natáčení megafilmu Harry Potter. Je skoro zázrak, že se zvládli sejít všichni takhle pohromadě.

Bohužel se setkání nezúčastnil Daniel Radcliffe a Rupert Grint, kteří měli neodkladné pracovní záležitosti. Na fotce můžete vidět zprava Toma Feltona (Draco Malfoy), Emmu Watson (Hermiona Grangerová), Evannu Lynche (Lenka Láskorádová), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) a Matthewa Lewise (Neville Longbottom).

Většina herců si je dost podobná a patrně byste je poznali také. Jediný, kdo svým vzhledem budí reakce u lidí, je herec Tom Felton. Mezi herci, kteří jsou ve většině případů vrstevníci, působí pomalu jako jejich otec.

Tom si nechal narůst knír, který ho dělá zbytečně starším. Herec už také dávno nemá svoji pověstnou blonďatou bujnou kštici a kulaté brýle mu nesvědčí. Pravdou ale je, že Felton mění svoji image poměrně často. Tak uvidíme, co předvede příště.

Související články

Další články