Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hermioně už je 28: Od roztomilé holčičky k sexuálnímu skandálu! FOTO UVNITŘ

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
Emma Watson nedávno oslavila své osmadvacáté narozeniny. Je neuvěřitelné, jak rychle ten čas ubíhá. Ještě nedávno jsme mohli tuhle krásku vidět coby začínající malou herečku a v dnešní době je z ní už jedna z nejkrásnějších a nejobsazovanějších hereček Hollywoodu.

Před sedmnácti léty začala kariéra rozkošné malé holčičky Emmy Watson (28). Tehdy si ji vybral režisér do megafilmu o Harrym Potterovi. Od té doby můžeme sledovat, jak z rozkošné dívenky rostla v dospělou ženu, které se nevyhnul skandál s nahými fotkami.

Z trojice oblíbených kouzelníků mezi které patří Rupert Grint a Daniel Radcliffe se Emma drží na vrcholu slávy. Je pravdou, že oba dva zmínění také hrají v různých filmech a objevují se na veřejnosti, ale Emma uměla pořádně chytit svoji šanci za pačesy.

Kromě toho, že se věnuje herectví, je považována za módní ikonu a plní přední stránky prestižních magazínů. Čas od času by si ji člověk dokonce spletl s fotomodelkou. Filmová Hermiona je vzorem pro spoustu mladých dívek po celém světě.

Bohužel ani takové vzorné krásce se nevyhnul skandál s nahými fotkami. Před nějakou dobou se na internetu objevily její nahé fotky, které vzbudily opravdu velký poprask.

Naštěstí se mělo jednat o fotomontáže. Zanedlouho poté ale unikly krásné Emmě nahé fotky, které měly pravděpodobně pocházet z jejího soukromí. A na všechny se můžete nyní podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články