Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Herectví není procházka růžovým sadem: 10 celebrit, které se při natáčení zranily nebo málem zemřely

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
fotogalerie
Slavní herci mají to, po čem spousta lidí touží. Slávu, bohatství a obdiv si ale musejí náročně získávat a jejich kariéry rozhodně nejsou procházkou růžovým sadem, jak by si mnozí mohli myslet. Při natáčení nejsou zranění výjimkou a některým filmovým hvězdám dokonce při snaze natočit kvalitní snímek dýchala za krk smrt.

Není snad jediného povolání, které by mělo jen klady. I herectví, které se může mnohým zdánlivě zdát jednoduché, je ve skutečnosti velmi náročné a občas až život ohrožující. Někteří herci jsou totiž ochotní pro natočení kvalitního filmu riskovat i své zdraví.

Je spousta herců, především pak mezi muži, kteří odmítají, aby za ně v náročnějších scénách zaskakoval kaskadér a chtějí si je natočit sami. I taková paličatost pak může vést k nepěknému úrazu, celoživotním následkům nebo dokonce k smrti.

Zranění a ohrožení života

Diváci se v kinech a u televizních obrazovek baví právě díky nasazení herců. Do fotogalerie se podívejte na 10 takových, kteří při natáčení přišli k ošklivému úrazu, nesou si doživotní následky a nebo jim dokonce samotná smrt dýchala za krk.

Související články

Další články