Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Herečtí kolegové truchlí po zesnulém Zdeňkovi Dolanském (†68): Dám si na tebe panáka, vzkázal Karel Zima

Herečtí kolegové truchlí po zesnulém Zdeňkovi Dolanském (†68): Dám si na tebe panáka, vzkázal Karel Zima
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
vzpomínka
Známý herec a dabér Zdeněk Dolanský (†68) zemřel 20. října. Zprávu o jeho smrti zveřejnili synové Jan a Jiří na sociálních sítích. Během chvíle se to v komentářích začalo hemžit kondolencemi a dojemnými komentáři. Na oblíbeného herce si vzpomněla řada kolegů, mezi kterými byl třeba herec Karel Zima (48) nebo David Matásek (57).

O smrti oblíbeného a známého herce Zdeňka Dolanského informovali jeho synové prostřednictvím sociálních sítí. "Náš táta, Zdenda Dolanský, včera odpoledne odešel. Všem, kdo jste se ozvali, moc děkujeme, a vy všichni, kdo jste ho měli rádi, vzpomeňte na něj a dejte si něco dobrého. Pokud bude možné uspořádat alespoň malou akci například ve spolupráci s Městská divadla pražská, ozveme se," napsal syn Jiří.

Zdeňka Dolanského mohli lidé vidět v seriálech Policie Modrava, Kriminálka Anděl, Rapl nebo Četnické humoresky

Dolanský se proslavil také jako dabér. V seriálu Simpsonovi namluvil reverenda Lovejoye. Působil zejména na divadelních prknech, kde strávil bezmála padesát let. "Ve věku 68 let zemřel bývalý člen uměleckého souboru Městských divadel pražských Zdeněk Dolanský," informuje na sociální síti Facebook stránka Městská divadla pražská.

Pod smutným oznámením se během chvíle objevilo spoustu kondolencí od hereckých kolegu, ale také od fanoušků a široké veřejnosti. "Upřímnou soustrast, Honzo, tobě i celé rodině. Měl jsem Zdendu rád a dám si jen na něj dnes panáka," napsal herec Karel Zima Zdrcený David Matásek napsal do komentářů pouhé "Ne!"

Související články

Další články