Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Herečky ze seriálu Přátelé u jednoho stolu: Rachel, Monika a Phoebe si užívají

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Přátelé
Herečky, které díky seriálu Přátelé zná celý svět, se znovu sešly u jednoho stolu. Jennifer Aniston (50), Courteney Cox (55) a Lisa Kudrow (56) jsou přítelkyněmi i ve skutečném světě. Ačkoli od natáčení uplynulo více než 25 let, stále je pojí silné pouto.

Od odvysílání první epizody kultovního seriálu Přátelé uběhlo více než 25 let Herečkám bylo tehdy kolem třiceti let a dnes už se pomalu blíží k šedesátce.

Společný večer

Přátelství nefungovalo jen před kamerami, ale i poté, co zhasla světla. Rachel, Monika a Phoebe si byly blízké i v reálném světě. I když už jsou to dlouhá léta, Jennifer Aniston, Courteney Cox a Lisa Kudrow jsou kamarádkami dodnes.

Po delší době se všechny opět sešly u jednoho stolu a pořádně poklábosily. Holky si společný večer užily u skleničky vína a pochlubily se tím fanouškům na sociální síti. Podívejte se do fotogalerie, jak se skvěle bavily. Došlo i na vášnivé objímání.

Seriál Přátelé

Seriál Přátelé patří mezi nejúspěšnější seriály vůbec. Byl vysílán ve více než sto zemích a stále obsazuje vysoké příčky na žebříčcích sledovanosti. Poslední epizodu v roce 2004 sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionu lidí.

Za deset let vysílání obdržel seriál 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG a dalších několik ocenění a nominací. Do osudů oblíbené šestky kamarádů, odehrávajících se převážně v newyorském bytě a kavárně, se zamiloval snad každý, kdo viděl alespoň jeden díl.

Související články

Další články