Mladé herečky prošly v poslední době velkou proměnou. Zatímco z oplácané Patricie Solaříkové (26) se stává opravdová krasavice, tak z prsaté sexbomby Anety Krejčíkové (24) se stala tak trochu šmucka.

Jak jinak si vysvětlit, že přijde na společenskou akci jen v teplácích a kulichu? Vypadala spíš, že zaspala a vyběhla v pyžamu a bez make-upu. Kde je ten pověstný Anetin sex-appeal, kdy se nebála poodhalit i své přednosti? Teď byste v ní jen těžko hledali tu rajdu, ale spíš byste jí z lítosti dali pětikorunu.

„Co to má sobě? Proč se aspoň trochu neupravila?“ ptali se přítomní hosté, kteří byli dost v šoku z Anetina outfitu à la bezdomovec, ale sama herečka si z toho asi nic nedělala a její oblečení jí přišlo normální na akci pro novináře.

Zato organizátorka křtu kalendáře, pro který pózovali další herci se zachráněnými pejsky před týráním, naprosto vykvetla. Viditelně zhubla, podle jejích slov hlavně díky sexu, v obličeji se celá prozářila a byla samý úsměv, až jsme boubelatou Páťu sotva poznávali.

Snad Patricie neusne na vavřínech a budeme ji vídat stále tak krásnou. Naopak doufáme, že Aneta se probere z té diskotéky a bude více přemýšlet, co si do společnosti vzít. Přeci jen by byla škoda, kdyby své sexy tělo zahalovala do neforemné teplákové soupravy.