Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Herečky z dokumentu V síti matou vzhledem: Skutečně vypadají jako malé holčičky

Zdroj: showpix
+ Dalších 7 fotografií
V síti
V úterý proběhla novinářská projekce hraného dokumentu V síti, kde se ukázali i hlavní představitelky snímku. Ačkoli všem třem hlavním aktérkám bylo už přes 20 let, všechny opravdu vypadají jako dvanáctileté holčičky. Není tedy divu, že se jim podařilo nachytat více než dva tisíce sexuálních predátorů.

Začátkem týdne se uskutečnila novinářská projekce očekávaného dokumentu V síti, kde se z lovců stanou lovení. Promítalo se v pražském kině Světozor za účasti Víta Klusáka i Barbory Chalupové. Na místo dorazily i tři hlavní aktérky, které v dokumentu představují malé holčičky.

Opravdu vypadají na 12

Dokument má poukázat, kolika nástrahám musejí malé děti čelit na sociálních sítích. Jsou vystavovány nebezpečí, které rodiče nestíhají zaznamenávat. Film má na problém upozornit a varovat jak děti tak rodiče.

Tvůrci rozhodli, že v dokumentu budou figurovat tři malé dívky. Protože měly čelit mnohdy až nechutným situacím, do rolí musely obsadit dospělé ženy. Z castingu, na který dorazilo 23 dívek, nakonec vybrali Terezu Těžkou, Sabinu Dlouhou a Anežku Pithartovou.

Všechny se na tvorbě dokumentu víc než aktivně podílely a účastní se i předpremiér a různých akcí. Nechyběly ani ve Světozoru, kde se konala novinářská projekce. I přesto, že ani jedna z nich už není náctiletá, stále vypadají jako malá dítka.

Mají dětské tvářičky, proto není divu, že se jim podařilo nachytat 2458 sexuálních predátorů. Posuďte sami a podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články