Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Herečky na Českém lvu: Geislerová jako z Hollywoodu a Čvančarová ozdobou večera

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
móda
O víkendu se konalo slavnostní předávání cen Českého lva v pražském Rudolfinu a české herečky doslova zazářily. Často totiž bývá známým českým osobnostem vytýkáno, že se stále neumí dostatečně vkusně a reprezentativně oblékat na podobné slavnostní příležitosti. Sobotní 27. ročník Českého lva ale dopadl na výbornou. Kdo na velkolepé události nejvíce oslnil?

Veronika Arichteva s odzbrojujícím dekoltem

Herečka Veronika Arichteva, kterou doprovodil manžel Biser Arichtev, oblékla na slavnostní udílení cen Český lev na první pohled jemné holčičí šaty od Beaty Rajské, kterým však dominoval nepřehlédnutelný hluboký dekolt.

Sympatická herečka šaty doplnila výrazným růžovým psaníčkem, které si uvázala kolem pasu. Veronika je známá tím, že si nepotrpí na výrazné líčení, což se v tomhle případě velmi osvědčilo.

Herečka známá z Ordinace v růžové zahradě nebo komického tria 3v1 působila mladistvě, ale do očí se jí díval jen málokdo.

Jitce Čvančarové umírněnost sluší

Sobotní udílení cen Český lev si nenechala ujít ani Jitka Čvančarová (41) společně se svým manželem Petrem Čadkem Herečka bývá většinou za výběr šatů kritizována, ale tentokrát to vychytala na jedničku.

Jitka často válčí se svými většími ňadry, ale v nádherných zelených šatech od Zuzany Kubíčkové vypadala herečka perfektně. V šatech nepůsobila mohutně a prsa nehrála prim, což bylo jen ku prospěchu.

Rozjuchaná Tereza Ramba

Vítězkou v kategorii hlavní ženský herecký výkon se stala herečka Tereza Ramba (30), která měla z výhry opravdu velikou radost. Po Rudolfinu nadšeně juchala a neskrývala radost.

Tereza oblékla šaty od českého návrhářského dua La Formela a působila jako antická bohyně. Herečka teprve před pěti měsíci porodila, ale už nyní je opět štíhlá jako proutek a je poznat, že jí mateřství jen prospívá.

Za Aňu by se Hollywood nestyděl

Nominovaná herečka Aňa Geislerová, která na slavnostní předávání Českých lvů oblékla dlouhé stříbrné šaty, nakonec cenu za vedlejší ženský herecký výkon nezískala, ale v šatech dua Chatty a se šperky Cartier naprosto okouzlila.

Aňa Geislerová patří mezi naše nejlépe oblékané herečky, které na slavnostních událostech vždy vypadají senzačně. Celkový model doplnila Aňa rozjíveným účesem a rudou rtěnkou. Herečka opět ukázala, že by se od ní některé kolegyně mohly učit.

Související články

Další články