Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Herecký matador Zounar rozjíždí kuchařskou show z domova: Kdo přijde na zabijačku

Zounar vaří
Martin Zounar alias Bobo Švarc z Ordinace během pandemie nezahálí. Volný čas využil k vytvoření kuchařského pořadu, který vysílá na svém Instagramu. A už teď se mu dostává prvních pochvalných komentářů. Zajímavostí je, že celou show natáčí, režíruje a následně stříhá jeho 12letá dcera Klaudie, která, jak uvádí herec, umí s technikou výrazně lépe než on. Dokonce o sobě tvrdí, že je „technické nemehlo“. Co ho k tomu vedlo a kdo ze slavných se v jeho pořadu objeví? To a další prozradil herec v rozhovoru pro eXtra.cz.

„Nechci nikoho poučovat, chci se podělit o své zkušenosti, o recepty, které mám rád, sám se u toho bavím a upustím si tím ventil. Je to pro mě relax v této nelehké době. Navíc, jídlo spojuje lidi, stůl spojuje rodinu a všechno dohromady zlepšuje náladu. Mám velikou radost, když lidem chutná to, co jsem pro ně připravil,“ řekl pro eXtra.cz Martin Zounar.

Oblíbený herec by se nebránil ani zobchodování tohoto koníčku, kdyby byl nějaký placený partner a chtěl by se do projektu zapojit, není problém. Primárně však kategoricky odmítá, že by „kšeft“ byl ten první a zásadní důvod, proč začal točit tento domácí pořad.

Sběratel kuchařek

„Víte, já jsem měl to štěstí, že se kolem kuchyně a vaření motám už dlouho. Před časem jsem asi 4 roky moderoval pořad Prima Vařečka a také jsem mohl pozorovat hvězdy v oboru jako jsou Zdeněk Pohlreich (63), nebo šéfkuchař pan Kubec, který vařil například pro Michaela Jacksona (62), nebo Madonnu. Navíc sbírám kuchařky, a tak se to teď pokusím částečně předat dál.“

Populární herec ze seriálu Ordinace na závěr dodal, že už vymyslel i jistou dramaturgii pořadu. Bude vyrábět každý týden jeden díl svého vaření a vždy jednou v měsíci nabídne ještě jeden bonusový. Ten už má v hlavě a bude to prý bomba!

Vaření s hvězdami

„Protože pocházím z vesnice, kterou miluji, bude můj pátý, tedy prémiový, bonusový díl, česká zabijačka ve Slivenci na zahradě. Už jsem koupil i kotlík na ovar,“ raduje se upřímně.

Na zabijačku se sjedou i jeho kamarádi z divadla – Daniela Šinkorová (48), Martina Randová a samozřejmě soused Filip Blažek. Dorazit by měl i jeden hvězdný řezník.

„Snad si udělá čas, jedná se o velmi známého herce, který opravdu umí všechny možná jelita, jitrnice, tlačenky a tak dále.“ Jméno však herec prozradit nechtěl. Jedinou indicií k hádance, kterou nám řekl, jsou iniciály, a to P. Č.

Kdo by to mohl být?

Související články

Další články