Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Herecký bard Jiří Kodet by byl šťastný: Vnučka Sophia (13) jde v jeho stopách

Sophia Šporclová pokračuje ve šlépějích svého slavného dědy Jiřího Kodeta.
Zdroj: Herminapress/Profimedia/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
herecký rod

Slavný herecký rod Kodetových má dalšího pokračovatele. Benjamínek rodiny Sophia Šporclová se vydala ve šlépějích své maminky Barbory Kodetové Šporclové, svého slavného dědečka Jiřího Kodeta a dalších předků kumštýřské rodiny. Hrdá maminka se tím pochlubila na sociálních sítích.

Hrdá máma Bára Kodetová

Herečka Barbora Kodetová se jistě dme pýchou hrdého rodiče. Obě dcery, které vzešly ze svazku s houslistou Pavlem Šporclem, jsou velmi talentované. Zatímco jedna se věnuje hudbě na konzervatoři, druhá se vydala cestou herectví.

„Sophia Šporclová. Je zatím nejmladší herečkou v našem rodě. Už jsem si myslela, že genom J. J. Kolara, Budila, Steimara, Kodeta pomalu vymře, ale nevypadá to,“ napsala šťastně Bára na svůj Instagram s odkazem na své předky, a zejména pak na svého tatínka, legendu české kinematografie Jiřího Kodeta.

Pokračovatelka rodu

„Sophinka se oficiálně stala sedmou generací herců v naší rodině. Držíme jí palce,“ dodala ke krátkému videu a uvedla, že její nejmladší ratolest získala roli v novém seriálu Mozaika, který právě vzniká pod záštitou Televize Nova.

Sama známá herečka nedávno prozradila, že najít své místo v rodu tolika slavných jmen pro ni bylo těžké. „Já celoživotně hledám svou identitu. Mezi těmi slavnými jmény hledám sama sebe. Tu Báru, kterou jsem. Co vím bezpochyby, je, že jsem duší umělec, řekla v rozhovoru pro Novinky.cz.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy