Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Herečka ze seriálu Ulice má zase oči pro pláč: Frnknul jí další ptáček

Sara je zase sama.
Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
Jedna z nejkrásnějších hereček ze seriálu Ulice Sara Sandeva (20) je opět sama. Nevyšel jí už v pořadí druhý vztah. Sara si oblíbila fotbalisty. Nejdříve randila s útočníkem Ajaxu Václavem Černým. Tenhle vztah ale po nějaké době krachl. Poté si nabrnkla Jana Sýkoru (24) z pražské Slavie. Všichni si mysleli, že našla konečně toho pravého. Ale ani tento vztah nevyšel. Hledá někoho nového?

Saru Sandevu si diváci okamžitě zamilovali. Mladičká kráska se proslavila hlavně díky nekonečnému seriálu Ulice. Někteří dodnes tvrdí, že mohla v seriálu setrvat déle. Sara má na první pohled všechno.

Je inteligentní, krásná a úspěšná. Bohužel v lásce má pořád smůlu. Nebo si spíše vybírá hodně špatné chlapy. Herečka našla zalíbení ve fotbalistech, ale to se jí zatím nevyplácí. Nejdříve randila s útočníkem Ajaxu Václavem Černým.

Jejich vztah ale nevyšel, protože na sebe údajně neměli čas. Sara se nepoučila a zamilovala se i podruhé do kopačky. Po boku Jana Sýkory z pražské Slavie vypadala hodně šťastně. Nyní je ale opět sama.

„Jsem sama a naprosto mi to vyhovuje. Bude mi 21, je pro mě teď důležitější dávat energii do práce a nejbližší rodiny než budovat vztah,“ řekla portálu Super.cz. „Neříkám, že se s chlapama nebavím. Ale nechci skočit do vztahu jen proto, abych nebyla sama. Jestli půjdu do dalšího vztahu, bude to muset mít opravdu smysl, abych si tím byla jistá. Jsem mladá, mám na takové věci čas,“ dodala.

Tak uvidíme, kdo si uloví herečku tentokrát. Snad si dá už pozor a vybere si někoho jiného než fotbalistu.

Související články

Další články