Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Herečka z Ulice se pěkně rozparádila! Televize jí dovolila svlékat se na veřejnosti a ukazovat bradavky!

Aneta Krejčíková se rozhodla trochu rebelovat.
Zdroj: herminapress.cz

Do šoubyznysu se dostala další mladá herečka, která vytušila, jak se má dostat na titulky bulvárních médií. Stačí přijít na večírek, kde se to hemží fotografy, nalít do sebe několik sklenic tvrdého alkoholu a pak už to jde samo.

Podobný příklad si vzala herečka Aneta Krejčíková (21), která hraje v nekonečném seriálu Ulice postavu Gábiny Pumrové. "Aneta tam hraje nesympatickou přítelkyni Romana Vojtka, která se snaží oživit jejich sexuální život. Je to prostě takový ten typ postavy, který nechají scénáristé za půl roku zemřít," řekl eXtra.cz věrný divák Ulice.

To samé si zřejmě uvědomila i Aneta a na narozeninové party klubu se rozhodla řádit jak utržená ze řetězu. Začala si vyhrnovat tričko, ukazovat svá ňadra a dokonce si olizovat bradavky, což i ostříleným party typům přišlo docela dost.

My jsme se pochopitelně zajímali o to, zda bude mít takovéto chování novácké hvězdy nějaké následky. "Aneta je dospělá žena. A to, co dělá na večírcích, je čistě její věc," řekla eXtra.cz PR koordinátorka Novy Alžběta Cimová.

Takže, co přijde příště, Aneto?

Související články

Další články