Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Herečka z Ulice Patricie Solaříková na sobě neskutečně maká: Takhle dokonalá nikdy nebyla!

Patricie vypadá dokonale.
+ Dalších 46 fotografií
Oblíbená herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková (29) snad nikdy nevypadala lépe. Ještě před pár let měla pár kilo navíc a rozhodně to nebyla taková kočka jako dnes. Diváci ji ale zbožňují za všech okolností. Herečka je na sociálních sítích dost aktivní a některé fotky fanouškům doslova vyrazily dech. Jak to ta holka dělá?

Patricie Solaříková je v jednom kole. Už dlouhých třináct let natáčí nekonečný seriál Ulice, hostuje v různých seriálech a v poslední době se čas od času postaví před fotoaparát jako modelka. Na některých fotkách je až k neuvěření, že se opravdu jedná o herečku.

Postava Terezy Jordánové je v Ulici od jejího vzniku a Patricii sedla jako ulitá. Nejenom díky Ulici si ji oblíbilo spoustu lidí, kteří každý den hltají novinky z jejích sociálních sítí. A že je v poslední době na co koukat.

Herečka si totiž doslova zamilovala jógu a nebere to jako nutné cvičení, aby si udržela svoji perfektní postavu, ale jako relax a koníček. Už před časem se vyjádřila, že člověk to musí mít nejdříve srovnáno v hlavě a pak může se sebou něco dělat.

Je pravdou, že v současné době vypadá Patricie opravdu dokonale. Její Instagram se plní perfektními fotkami, nad kterými fanoušci jen žasnou. Ona sama je spokojená a tvrdí, že rozhodně žádné diety nedrží a ani se neomezuje v jídle.

Prostě se má ráda taková, jaká je. Možná by si z půvabné herečky měly vzít příklad některé české celebrity, jejichž stravovací návyky jsou příšerné a ničí si zdraví jenom kvůli tomu, aby byly hubené na kost.

Mohlo by vás zajímat

Další články