Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Herečka z Ulice Nela Kailová (21): Zjistili jí život ohrožující nemoc, musí na operaci

Sympatická herečka Nela Kailová.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
Nemoc

Herečka Nela Kailová (21) měla na oslavě u své maminky veliké bolesti břicha. I z toho důvodu byla přijata v mostecké nemocnici, kde prošla několika vyšetřeními, a lékaři zjistili, že má Crohnovu chorobu, jak prozradila Blesku.

Herečka Nela Kailová, známá svou rolí Petry Nové v seriálu Ulice, byla náhle hospitalizovaná v mostecké nemocnici. V pondělí se jí udělalo špatně, když byla na oslavě u maminky v Mostě. Po sérii vyšetření lékaři zjistili, že má Crohnovu chorobu.

„Je to opravdu Crohnova choroba. Pořád mi není úplně nejlépe a taky se nesmím stresovat,“ prozradila Blesku herečka, která si kromě Ulice zahrála i v seriálech Modrý kód či Vyprávěj.

Spouštěčem je stres

Spouštěčem Crohnovy choroby je stres. „To je ale jediné, co teď vím. Dál uvidím po operaci,“ nechala se dále slyšet sympatická blondýnka.

Crohnova choroba je autoimunitní chronické onemocnění trávicího traktu, které způsobuje zánětlivé procesy v různých částech trávicí soustavy, nejčastěji však v oblasti tenkého a tlustého střeva, jak píše web Lékárna. Nemoc může mít bolestivý a oslabující průběh s život ohrožujícími komplikacemi.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy