Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Herečka z populárního seriálu skončila v klepetech: Vedla zvrhlou sektu, která znásilňovala ženy

Allison Mack skončila ve vězení.
Zdroj: Profimedia.cz
Neuvěřitelným způsobem o sobě dala opět vědět herečka Allison Mack (35), hvězda legendárního seriálu Smallville, o které nebylo několik let slyšet. V pátek si pro ni přijela policie kvůli podezření ze spoluvedení tajné sekty, kde byly zneužívány ženy. Už si vyslechla obvinění ze spiknutí a kuplířství.

Tak tohle nikdo nečekal! Allison Mack (35) se proslavila rolí v seriálu Smallville, před několika lety se však stáhla do ústranní. V pátek ji sebrala policie a obvinila ji ze spiknutí a kuplířství.

Podle prokuratury úzce spolupracovala s Keithem Ranierem, „duchovním otcem“ tajné společnosti. Do ní se zdánlivě lákavou nabídkou cvičení na sebezdokonalení lákal ženy, které následně sexuálně zneužíval.

Ranier byl jediným mužem v sektě. Ženy, které si podmanil, mohly mít dvě různá postavení. Zatímco nově příchozí byly označovány za „otrokyně“, ženy, jimž se povedlo přivést do spolku další ženu, byly „paní“.

Zneužívané ženy navíc platily tisíce dolarů za možnost účastnit se cvičení, které spočívalo v pohlavním styku s Ranierem, kterého policie zadržela už březnu.

V případě usvědčení může Macková počítat minimálně s 15 lety vězení. Ve hře však může být i doživotní trest.

Související články

Další články