Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Konec pátrání: Tělo ztracené herečky ze seriálu Glee se našlo

Konec pátrání: Tělo ztracené herečky ze seriálu Glee se našlo
Zdroj: 20th Century Fox Television
+ Další 3 fotografie
Naya Rivera
Minulou středu jakoby se slehla zem po herečce Naye Riveře, kterou si všichni pamatují z oblíbeného seriálu Glee. Naya zmizela z pronajaté loďky, kde plula se čtyřletým synem. Policie dnes oznámila, že pátrání po těle oblíbené herečky bylo bohužel úspěšné.

Naya Rivera se začala pohřešovat minulou středu. Se svým čtyřletým synem Joseym si pronajala loďku a společně vypluli na jezero Piru. Později odpoledne pak našli policisté loďku, ve které byl jen hereččin spící syn a po jeho matce ani stopy.

Policisté se zaměřili na zátoku ze snímků, které Naya poslala jen hodinu a půl před nalezením jejího syna v lodi bez ní. Dle informací ze zahraničních médií byli vyšetřovatelé úspěšní a tělo nebohé herečky našli.

I když rodina, přátelé a kolegové věřili, že se herečka najde živá a zdravá, poslední naděje dneškem vyhasla. Do pátrání se zapojila i herečka a tanečnice Heather Morris. Ta hrála po boku Rivery v oblíbeném muzikálovém seriálu Glee dlouhé roky. Staly se z nich dobré přítelkyně a v kontaktu zůstaly i po ukončení natáčení.

Související články

Další články