Když si Yvetta Blanarovičová myslela, že její život se konečně ubírá tím správným směrem, tak jí osud zasadil takovou ránu, že z toho šla do kolen. Šlo o její jediné dítě, které náhle zkolabovalo a skončilo v nemocnici s podezřelými nálezy na štítné žláze. Yvetta si dokonce myslela, že jde o rakovinu!

„Prožila jsem si tu nejhorší noční můru každé matky. Lékaři mi řekli, že může jít dokonce o rakovinová ložiska!“ prozradila ještě otřesená Yvetta Blesku. Naštěstí se to ale nepotvrdilo a její syn se zdárně po operaci uzdravuje.

Dokonce si zpěvačka myslí, že zná příčinu synova onemocnění. „Může za to člověk, který syna obral v podnikání o peníze. Matyáš to v sobě skoro rok dusil a nic mi neřekl,“ tvrdí Blanarovičová, která dává Matyášův zdravotní stav za vinu především potlačovanému stresu a věří, že se syn zcela uzdraví a nebude na ty obtíže v podnikání sám. Chtěla by mu opravdu pomoct. I když je naštvaná, že si to s tím jeho bývalým kamarádem nemůže vyřídit a vzít peníze zpátky. On byl totiž rychlejší a všechen svůj majetek už přepsal na jinou osobu.