Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Herečka Yvetta Blanarovičová skončila v slzách. Její syn zkolaboval a hrozbou byla smrtelná nemoc!

Herečka Yvetta Blanarovičová skončila v slzách. Její syn zkolaboval a hrozbou byla smrtelná nemoc!
Zdroj: Profimedia.cz
Peklem si prošla herečka a zpěvačka v jedné osobě Yvetta Blanarovičová (52), když náhle zkolaboval její jediný syn Matyáš (28). Kdo má dítě, tak musí chápat ta muka, kterými si musela projít a doufat, že vše dopadne dobře. Jenže jí pak lékaři zasadili další ránu!

Když si Yvetta Blanarovičová myslela, že její život se konečně ubírá tím správným směrem, tak jí osud zasadil takovou ránu, že z toho šla do kolen. Šlo o její jediné dítě, které náhle zkolabovalo a skončilo v nemocnici s podezřelými nálezy na štítné žláze Yvetta si dokonce myslela, že jde o rakovinu!

„Prožila jsem si tu nejhorší noční můru každé matky. Lékaři mi řekli, že může jít dokonce o rakovinová ložiska!“ prozradila ještě otřesená Yvetta Blesku. Naštěstí se to ale nepotvrdilo a její syn se zdárně po operaci uzdravuje

Dokonce si zpěvačka myslí, že zná příčinu synova onemocnění. „Může za to člověk, který syna obral v podnikání o peníze. Matyáš to v sobě skoro rok dusil a nic mi neřekl,“ tvrdí Blanarovičová, která dává Matyášův zdravotní stav za vinu především potlačovanému stresu a věří, že se syn zcela uzdraví a nebude na ty obtíže v podnikání sám. Chtěla by mu opravdu pomoct. I když je naštvaná, že si to s tím jeho bývalým kamarádem nemůže vyřídit a vzít peníze zpátky. On byl totiž rychlejší a všechen svůj majetek už přepsal na jinou osobu.

Související články

Další články