Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Herečka Vanessa Marquez se nechala zastřelit: Bylo zveřejněné video z místa činu

Zdroj: youtube
Tragédie
V srpnu 2018 došlo v americké Pasadeně k usmrcení herečky Vanessy Marquez (†49), kterou čeští televizní diváci znají především jako sestřičku Wendy Goldmanovou ze seriálu Pohotovost. Herečku zastřelila policejní hlídka, kterou na místo přivolali sousedé. Nyní bylo zveřejněno video, na kterém je zaznamenán průběh celého incidentu.

Herečka Vanessa Marquez delší dobu zápasila s psychickými problémy, které se jednoho dne zvrtly a stály jí život. Herečka se zabarikádovala ve vlastním domě a její psychické záchvaty přinutily sousedy k zavolání policie.

Na internetu byla uveřejněna videonahrávka policistů z místa činu, kde byla Vanessa zastřelena. Na videu se můžete podívat na průběh celé akce.

Co se stalo?

Když podle webu CNN.com policisté k domu devětačtyřicetileté herečky v kalifornské Pasadeně přijeli, byli svědky několika hereččiných záchvatů. Proto přivolali i psychiatra, který ženě na dálku nabízel pomoc. Pak ale došlo k nečekanému zvratu.

Vanessa, která se proslavila rolí sestřičky Wendy Goldmanové v seriálu Pohotovost, vytáhla na strážníky zbraň a šla směrem k nim. Přitom nabádala policisty, aby ji zastřelili. A bohužel tak se i stalo. I když byla okamžitě přivolána sanitka a herečka převezena do nemocnice, zraněním tam podlehla.

Policejní vyšetřování později odhalilo, že herečka držela jen atrapu v podobě hračky na plastové kuličky. Okolí i veřejnost ihned začali spekulovat, že Vanessa se chtěla nechat zabít.

Související články

Další články