Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Herečka Vanda Hybnerová ukázala dekolt bez podprsenky! Kdo jí dělal doprovod?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Herečka Vanda Hybnerová byla poprvé v životě nominována na cenu Českého lva za hlavní ženský herecký výkon, kterou sice neproměnila ve vítěznou trofej, ale jeden boj ten večer přesto vyhrála. Ptáte se jaký? No přeci ten s módou!

Dá se říct, že ještě nedávno Vanda Hybnerová (48) dávala přednost pohodlí (děsné tepláky a podobné hrůzy) před elegancí. Ale po rozvodu s hercem Sašou Rašilovem (44) se vzpamatovala a šla rychle do sebe. Možná je to i tím, že po boku mladšího partnera Jakuba Choura (35) si troufá i na opravdu hodně odvážné kousky.

Ono také mít vedle sebe o třináct let mladšího muže dělá divy. Žena se začne více starat sama o sebe a také nezapomene sledovat módní trendy. Přípravu Vanda na Českého lva nepodcenila a raději oslovila stylistu. Ten jí vybral dlouhé černé šaty od značky BCBG.

Pod šaty, které měly opravdu hodně hluboký výstřih kombinovaný s tylem, si herečka rozhodně nemohla obléknout spodní prádlo, což bylo na pohled docela efektní. Dva roky před padesátkou má Vanda Hybnerová pořád pěknou postavu a hezké přírodní poprsí.

Její doprovod měl i dalšího člena, a to její dceru Josefínu. Ta jakoby mamince z oka vypadla a na večer zvolila podobně vyzývavý model jako maminka. Líčení, vlasy, barva róby, zkrátka dokonale sladěná dvojka! Jen tak dál…

Související články

Další články