Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Herečka Tippi Hedren žije se 14 lvy a tygry: Máma Melanie Griffith mívala i desítky šelem

Herečka Tippi Hedren žije se 14 lvy a tygry: Máma Melanie Griffith mívala i desítky šelem
Zdroj: archiv Tippi Hedren
+ Dalších 12 fotografií
záliba
Tippi Hedren (90), kterou si lidé mohou pamatovat z legendárního hororu Ptáci, má skutečně velmi neobvyklou zálibu. Už na konci šedesátých let si v Africe zamilovala velké kočkovité šelmy a později je sama začala zachraňovat a žít s nimi. O zálibě matky Melanie Griffith (62) promluvila její vnučka Dakota Johnson (30).

Herečka Tippi Hedren má zálibu ve skutečně neobvyklých mazlíčcích. Do kočkovitých šelem se zamilovala na konci šedesátých let při natáčení v Africe a v sedmdesátých letech se začala věnovat jejich záchraně a chovu.

O zálibě své slavné babičky promluvila Dakota Johnson v televizním pořadu The Graham Norton Show a potvrdila, že dnes již devadesátiletá herečka stále žije s tygry a lvy. „Pořád má asi 13 nebo 14 velkých koček. Dřív jich měla doma i víc než 60, dnes jich zbývá jen pár,“ prozradila.

Tippi Hedren měla doma tygry a lvy už v době, kdy její dcera Melanie Griffith byla ještě malá holčička. Veřejnost ji tehdy odsuzovala a lidé tvrdili, že je extrémně nezodpovědné chovat tak velké a nevyzpytatelné šelmy v blízkosti dítěte.

Bezpečnost

Herečka si dala velmi záležet na tom, aby její dcera a později i vnučka byly v bezpečí. Šelmy jí ale důvěřují a mají ji rády, rovněž se o ně stará opravdu poctivě, a proto nikdy neměly důvod zaútočit. Důkazem je, že Tippi, Melanie i Dakota jsou zcela zdrávy a lvi ani tygři jim neukousli jediný prst.

Související články

Další články